Дистрибуция телекоммуникационного оборудования и решений

тел.: +38 099 179 63 89

SFP+ WDM 40KM DDM 1330/1270

цена:

1090 грн

SFP+ WDM 40KM DDM 1330/1270

Оптичний модуль, що працює за WDM технологією

Модуль SFP+ 40KM LC 1330/1270nm DDM – оптичний модуль, що працює за WDM технологією, призначений для передачі та прийому даних.

Опис:

  • тип та марка модуля: SFP+ 40KM LC 1330/1270nm DDM;
  • швидкість: 10G;
  • тип оптичного роз'єму: LC;
  • довжина хвилі передачі/прийому: 1330/1270 нм;
  • кількість волокон: 1;
  • максимальна відстань даних: 40KM;
  • низьке енергоспоживання

Фізичні характеристики

  • Оптичний інтерфейс сумісний із IEEE 802.3ae 10GBASE-LR
  • Електричний інтерфейс сумісний із SFF-8431 Hot Pluggable
  • Швидкість 10G
  • Тип оптичного роз'єму: LC
  • Довжина хвилі 1330/1270 нм
  • Кількість волокон: 1
  • Максимальна відстань передачі 40 км
  • Характеристики лазера: Class 1 Laser Product
  • Температура робочого корпусу від 0 до 70 °C

К данному товару нет модулей

Оставить коментарий